طراحی وب سایت

امروزه داشتن یک سایت اینترنتی یک امتیاز در تجارت محسوب می شود. دیگر نیاز نیست محصولات خود را محدود به شهر، استان و یا کشور خود کنید. با طراحی یک وب سایت حرفه ای قادر هستید کالا، خدمات و محصولات خود را در سطح جهانی مطرح کنید و در کمترین زمان ممکن و به سهولت به مشتریان خود سرویس ارائه دهید. تخصص ما طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و طراحی نرم افزارهای تحت وب است. هدف ما ایجاد تحولی نو در طراحی وب سایت و گسترش فضای فارسی در بستر وب و در نهایت افزایش فروش و ارتقا سایت مشتریان است. طراحی وب سایت دانش رایان رسانه مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، طراحی پورتال و نرم افزارهای تحت وب را ارائه می دهد.

طراحی سایت دینامیک

طراحی سایت داینامیک علاوه بر طراحی سایت زیبا شامل امکانات دیگری برای ارایه سرویس به مخاطبان است به عنوان مثال فرم تماس و یا ثبت نام، جستجو در بانک اطلاعاتی، امکان تغییر مطالب سایت و … .از آنجا که طراحی سایت داینامیک معمولا شامل یک سری امکانات معمول و پایه ای می باشد لذا یک سیستم مدیریت محتوا که کلیه بخشهای مورد نیاز یک وب سایت را دارا باشد بهترین گزینه برای انتخاب می باشد .

امکاناتی که در سایت های دینامیک معمولا وجود دارند:

· قابلیت ایجاد صفحات مختلف از طریق پنل مدیریت

· قابلیت ایجاد و ارسال اخبار وب سایت

· قابلیت معرفی محصولات

. قابلیت جستجو در وب سایت

قابلیت ایجاد گالری تصاویر

· قابلیت ایجاد فرم های تماس ، سفارش و…

· مدیریت تمامی بخش های وب سایت

· قابلیت تعریف مدیریت های جدید با دسترسی های مختلف

· سیستم های ورود و عضویت کاربران

· قابلیت ایجاد نظر سنجی

· قابلیت فروش محصولات به صورت اینترنتی

· سیستم های آنالیز و مدیریت بازدید وب سایت

· قابلیت ایجاد تالار های گفتگو و ا مکانات مختلف دیگر که به درخواست مشتریان قابل اجرا می باشد

طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک معمولا تمرکز بر روی طراحی گرافیکی وب سایت بوده و وب سایت بیشتر نقش یک کاتالوگ الکترونیکی را ایفا می کند. این قبیل طراحی های سایت را معمولا به مشتریانی پیشنهاد می کنیم که قصد تغییر محتوای سایت خود را نداشته و یا به ندرت احتیاج به تغییر آن پیدا می کنند .
امکاناتی که معمولا در وب سایت های استاتیک موجود می باشد و مشتریان درخواست می کنند به شرح زیر می باشد:
· طراحی گرافیکی سایت
· طراحی و استفاده از انیمیشن های فلش و اسلاید شو
· گالری تصاویر
· صفحه تماس با ما
· لینک به سایت های دیگر
. ترجمه و توسعه اکریپ
گروه ما با داشتن متخصصین مجرب در زمینه سیستم ها و اسکریپت های مختلف تحت وب همانند (جوملا Joomla , وردپرس Wordpress , اپن کارت Opencart و WHMCS , اسکریپت های پشتیبانی آنلاین Livezilla , Livehelperchat و ...) آمادگی طراحی قالب ، طراحی ماژول و پلاگین و توسعه اسکریپت ها و یا ترجمه و توسعه سیستم های مختلف به زبان PHP را دارد.

Badge

به منظور کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید.

گروه طراحی وب سایت

ماژول دهنده

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.