میزبانی وب

میزبانی وب لینوکس Linux Web Hosting میزبان یک وب سایت فضایی را روی یک کامپیوتر فراهم می کند که داده ها و فایلهای سایت شما روی آن قرار می گیرد تا بوسیله کلیه افراد در سرتاسر جهان قابل دسترسی باشد. هنگامیکه یک شخص آدرس وب سایت شما را در مرورگر کامپیوترش وارد می کند، مرورگر به دنبال محل کامپیوتری که با آن آدرس ثبت شده می گردد و سپس این کامپیوتر میزبان است که فایل ها را برای کامپیوتر شخص می فرستد تا وی بتواند به اطلاعات مورد نظرش دسترسی پیدا کند.

سرویس میزبانی هاست لینوکس جهت ارائه خدمات به سایت های پربازدید و روی کنترل پنل cPanel و DirectAdmin آماده ارائه میباشد، توجه داشته باشید انتخاب هاست لینوکس هیچگونه ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شما ندارد و سادگی و قدرت و امنیت بالای آن نسبت به هاست ویندوز از مزیتهای آن است‫. درمیزبان یک وب سایت فضایی را روی یک کامپیوتر فراهم می کند که داده ها و فایلهای سایت شما روی آن قرار می گیرد تا بوسیله کلیه افراد در سرتاسر جهان قابل دسترسی باشد. هنگامیکه یک شخص آدرس وب سایت شما را در مرورگر کامپیوترش وارد می کند، مرورگر به دنبال محل کامپیوتری که با آن آدرس ثبت شده می گردد و سپس این کامپیوتر میزبان است که فایل ها را برای کامپیوتر شخص می فرستد تا وی بتواند به اطلاعات مورد نظرش دسترسی پیدا کند.

در صورتی که از زبان های برنامه نویسی PHP, MYSQL, JavaScript, JQuery, Html, Perl, CGI, Python, Ruby On Rails در طراحی سایت خود استفاده کرده اید بهتر است لینوکس را جهت میزبانی خود بدلیل سرعت بالا و سازگاری با این این زبان ها انتخاب نمایید‫.

دانش رایان رسانه ارائه دهنده هاست و سرور داخل ایران (هاست ایران) در دیتاسنتر پارس آنلاین , افرانت و آسیاتک و رسپینا و شبکیه شریف و همچنین هاست و سرور لینوکس خارج از ایران از دیتاسنترهای آمریکا , انگلستان , فرانسه و آلمان صورتی که از زبان های برنامه نویسی PHP, MYSQL, JavaScript, JQuery, Html, Perl, CGI, Python, Ruby On Rails در طراحی سایت خود استفاده کرده اید بهتر است لینوکس را جهت میزبانی خود بدلیل سرعت بالا و سازگاری با این این زبان ها انتخاب نمایید‫.

دانش رایان رسانه ارائه دهنده هاست و سرور داخل ایران (هاست ایران) در دیتاسنتر پارس آنلاین , افرانت و آسیاتک و آسیاتک و رسپینا و شبکیه شریف همچنین هاست و سرور لینوکس خارج از ایران از دیتاسنترهای آمریکا , انگلستان , فرانسه و آلمان

   هاست ابری لینوکس   

 

  فضای میزبانی 200 مگابایت  

  لینوکس  

  500000 ریال  

  اطلاعات بیشتر  

  سفارش دهید  

 

  فضای میزبانی 500 مگابایت  

  لینوکس  

  1000000 ریال  

  اطلاعات بیشتر  

  سفارش دهید  

 

  فضای میزبانی 1 گیگابایت  

  لینوکس  

  1500000 ریال  

  اطلاعات بیشتر  

  سفارش دهید  

 

 

  فضای میزبانی 2 گیگابایت   

  لینوکس   

  2000000 ریال   

  اطلاعات بیشتر  

  سفارش دهید  

 

 

   هاست حرفه ای لینوکس   

  فضای میزبانی 1 گیگابات 

  لینوکس  

  1100000 ریال  

  اطلاعات بیشتر  

  سفارش دهید  

 

  فضای میزبانی 2 گیگابایت 

  لینوکس  

  1600000 ریال  

  اطلاعات بیشتر  

  سفارش دهید  

 

  فضای میزبانی 4 گیگابایت  

  لینوکس  

  2200000 ریال  

  اطلاعات بیشتر  

  سفارش دهید  

 

 

  فضای میزبانی 8 گیگابایت   

  لینوکس   

  2800000 ریال   

  اطلاعات بیشتر  

  سفارش دهید  

 

 

Badge

به منظور کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید.

گروه طراحی وب سایت